Svářecí robot

Svářecí robot
Ve strojírenství a dalších průmyslových odvětví je v současném světě používání kvalitního, spolehlivého a efektivního svařovacího systému samozřejmostí. Třetí průmyslová revolouce, která začala diktovat tempo doby ve 20. století, přinesla v první řadě rozvoj automatizace výrobyrobotiky. A právě průmyslový robot je synonymem pro precizní a detailní práci. Při svařování se tak výrobní firmy mohou spolehnout na jeho hlavní výhody. Výroba za pomocí průmyslových robotů je efektivní, rychlá, levnábezpečná. Využijte výhod robotizace výroby i při náročných procesech svařování.
svářecí robot
svářecí robot

Není svářecí robot jako svářecí robot. Se žlutým od firmy FANUC budete držet krok s dobou

V nabídce naší firmy ARC-H najedete špičkové svářecí roboty od renomované japonské firmy FANUC. Není náhodou, že právě země vycházejícího slunce začala diktovat průmyslové tempo doby už v 70. letech minulého století. Zkušenosti, znalosti a preciznost se tak promítají i do výrobků přední firmy pohybující se na trhu automatizace a robotizace výroby. Symbolem dokonale přesnéhoefektivního svářecího robota jsou průmysloví pomocníci "oblečeni" do žlutého kabátu. 

Sérii Arc Mate vystihuje rychlost. Vyberte si robota i z dalších řad podle svých požadavků

Arc Mate

Malá montážní plocha, rychlé motory a zrychlení. Takové jsou svařecí roboti řady Arc Mate. Roboti z tého série slouží pro svařování elektrickým obloukem. Jsou vhodné jak pro sváření laserem, tak metodou TIG, MIG, MAG a WIG. Svařovací roboti z této řady se vyznačují užitečným zatížením až 20 kg a dosahem až 2 m. Řada Arc Mate bude ve vaší výrobě znamenat:
  • zvýšení kvality svaru
  • snížení výrobních nákladů
  • zvýšení bezpečnosti na pracovišti
 

Série M-710iC

Řada M-710iC stejně jako předchozí série odvede detailně přesnou mravenčí práci. Primárně však byla navržena k manipulaci se středně těžkými náklady od 20 do 70 kg a délkou ramene přes 3 m. Multifunční využití znamená jak její použítí při manipulaci s materiálem, přenášením dílů, tak při řezání, broušení a obloukovém sváření dlouhých a těžkých dílů.

Série R-2000iB

Nejúspěšnější a současně nejnovější řadou Fanuc je série robotů R-2000iB. Tu definuje především možnost její širokého využítí. S nosností 100210 kg  zvládne efektivně manipulaci s materiálem, řezání, paletizaci, ale i bodobé sváření například v automobilovém průmyslu.
I další série mají rozhodně co přinést. Opravdovými titány jsou například roboti se série M-900iA, které se vyznačují nosností až 700 kg a jsou používány pro bodové sváření. Větší pracovní rozsah pak nabízí série Top Mounted montovaná shora. Tato řada nabízí větší pracovní rozsah a používá se mimo jiné pro obloukové svařování. Za skutečné siláky jsou pak považováni roboti ze série F200iB, které jsou kompaktnímisilnými roboty vhodnými například ke svářování i nízkých částí.

Od svařovacích robotů po komplexní řešení. Svařovací buňka vyhoví vašim potřebám

V naší nabídce najdete i robotizované pracoviště, které je navrženo jako samostatná buňka. Záleží pak na vašich potřebách, jestli využijete manuálně nebo elektricky otočný stůl. Navíc nabízíme i její pronájem. Více o svařovací buňce ARC-IN 250 M(E)/2 se dočtete TADY.

Chtějte to nejlepší na trhu se svářecími roboty, kontaktujte nás

Telefon +420 377 221 145
Kontaktujte nás
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Kontakty

ARC - H a.s.
Doudlevecká 17
CZ 301 38 PLZEŇ