Orbitalum Tools GmbH

LOGO Orbitalum

V roce 2006 odchází firma Georg Fischer RVT GmbH ze švýcarského koncernu Georg Fischer AG, vstupuje do skupiny ITW (Illinois Tool Works) Welding a přijímá nový název 

Orbitalum Tools GmbH 

 V roce 2009 akvizuje ITW firmu Orbimatic GmbH a firma Orbitalum Tools  s firmou Orbimatic GmbH fúzuje. Tím se stává firma Orbitalum Tools kompletním dodavatelem zařízení pro:

• orbitální dělení 

• orbitální úkosování

• orbitální zarovnávání

• orbitální svařování  

Od roku 2009 byla firma Orbitalum Tools GmbH zodpovědná za odbyt a marketing výrobků firmy E. H. Wachs (USA) v Evropě. Od 1. července 2018 přechází toto zastoupení v rámci skupiny ITW na WACHS UK v Anglii.

 

Orbitalum Tools GmbH
Josef-Schüttler-Str. 17
D – 78224 Singen
Tel. +49 (0) 7731 792-0
 
 
Naše poslání: Kompletní řešení - z jednoho místa
 

Motto „Precision. Power. Simplicity.“

odráží vysokou preciznost, promyšlenou koncepci pohonů a nástrojů stejně jako bezpečnou a jednoduchou obsluhu produktů vyrobených v Německu.  Výrobky vynikají vysokou hospodárností, jednoduchým zacházením, jsou mobilní a bezpečné při respektování platných bezpečnostních norem.
 
 • Preciznost.

Dělicí řez kolmý, bez deformace a otřepu nebo opakovatelný úkos na koncích trubek je základním předpokladem pro automatizovaný svařovací proces. Firma Orbitalum Tools GmbH vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh vysoce precizní stroje a zařízení a také odpovídající příslušenství pro stavbu průmyslových i sanitárních potrubí. Naše orbitální svařovací zařízení umožňují precizní, dokumentovatelné a bezpečné svarové spoje potrubních komponentů a výměníků tepla.
 
 • Výkon.

Robustní a také výkonné systémy a stroje s dlouhou životností umožňují trvale efektivní použití na Vaše individuální aplikace. Lhostejno, jestli se jedná o profesionální přípravu pro svar, nebo orbitální svařovací aplikaci, třeba i v těch nejobtížnějších podmínkách – firma Orbitalum Tools GmbH s logistikou a přítomností na trhu v celém světě je Vašim silným partnerem pro jednání.
 
 • Jednoduchost.

Ve spletitém a stále náročnějším prostředí se firma Orbitalum Tools  GmbH stále více zaměřuje na systémy a stroje, jejichž obsluhování je po stránce ergonomie a příjemného používání  zaměřeno na koncového zákazníka. Intuitivní vedení obsluhy a jednoduchá servisní diagnostika umožňují rychlé zapracování a účinné provádění prací.
  
 • Orientace na zákazníka – celosvětově.

 1. Uznávaná špičková technika
 2. Kompetentní partner pro jednání
 3. Rychlá, komplexní dodací služba
 4. Spolehlivý servis k produktu
 5. Školicí programy blízké praxi
 6. Certifikovaná firma
 
 • Jsme orientováni na naše zákazníky.

O to se v celém světě starají angažovaní, vysoce kvalifikovaní  spolupracovníci. Základem je náš systém řízení jakosti certifikovaný podle ISO 9001/EN 29001. Orbitalum Tools GmbH, Singen

Kontakty

ARC-H a.s.
Doudlevecká 17
CZ 301 00 Plzeň