Strojní plazmové zdroje

Speciální CENY na strojní systémy MAXPRO200 a HPR130. KONTAKTUJTE NÁS.

Společnost Hypertherm zastává celosvětově vedoucí pozici v mechanizovaném plazmovém řezání. Strojní systémy Hypertherm zajišťují vysokou produktivitu, nízké provozní náklady, vynikající kvalitu řezu a vysokou spolehlivost. Používají se především pro souřadnicové (x - y) řezací stoly, 3D průmyslové roboty, pojezdové řezací systémy, a pro stroje na řezání a úkosování trubek.
V oblasti plasmových technologií je společnost Hypertherm považována za nejlepšího výrobce na světě a byla první společností zabývající se vybavením pro plasmové řezání, která získala osvědčení ISO 9001.

Vzduchové plasmy -  PowerMax systémy

PowerMax strojni
  • Díky velkému množství patentů mohou systémy Hypertherm dosahovat té nejlepší kvality řezu, rychlosti a životnosti  spotřebních součástek.
Strojní systémy společnosti Hypertherm jsou stále první volbou profesionálů zabývajících se dělením kovů, protože tato společnost se v celosvětovém měřítku zaměřuje na nejlepší vysokoteplotní a materiálové technologie zpracování kovů.

 
PowerMax 200

Kyslíková plasma -  MAX 200     

  • Vysoká produktivita, nízké provozní náklady, dvojplynový provoz:
  • MAX 200 firmy HYPERTHERM je odpověď na všechny požadavky silného výkonu, vysoce zatižitelného plazmového zařízení.   
  • MAX 200 představuje tradici HYPERTHERM, spojuje pokrokovou techniku a vysokou kvalitu řezů, což je v této oblasti rozhodující.

LongLife kyslíkové plasmy - HySpeed HT 200, HT 4400

LongLife plazmy
  • Mnohostranné systémy kyslíkových plasmových zdrojů jsou schopné řezat nejširší spektrum materiálů a tlouštěk při naplnění všech Vašich požadavků na řezání kovů. Mohou sloužit jako primární řezný nástroj v jakémkoliv prostředí.
  • Naši zkušení techničtí zástupci jsou schopni projednat specifika Vašich požadavků na řezání kovů a navrhnout nejlepší řešení.

HyPerformance plasmy - HPR 130, HPR 260

HPR plazmy
  • Další generace strojních plasem.
  • Vynikající kvalita řezu, maximální produktivita, za nejnižší možné provozní náklady. Plasma HyPerformance snižuje výrobní náklady na metr řezu a její výkon nelze srovnat se systémy HyDefinition.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2019

Srdečně Vám zveme na návštěvu naší expozice na MSV 2019 v Brně v termínu 7.-11.10.2019 - pavilon G2, stánek 056. Těšíme se na Vaší návštěvu. Více informací zde.

Kontakty

ARC - H a.s.
Doudlevecká 17
CZ 301 38 PLZEŇ